Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 0 8 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Petting a płytka penetracja

wsiadzilem kilka razy koniuszek penisa do pochwy mojej dziewczyny po pieszczotach ktore mialy miejsce ok 3 godz, nie doszlo do wytrysku czy jest mozliwoscze zaszla w ciaze ?
ponad rok temu

Probiotyki - doustnie czy dopochwowo

W jaki sposób przyjmować probiotyki? Doustnie, a może dopochwowo? Obejrzyj nasz film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat. O probiotykach mówi prof. Romulad Dębski.

Lek. Magdalena Pikul
81 poziom zaufania

Witam! Istnieje ryzyko zajścia w ciążę w takim przypadku, choć jest bardzo niewielkie. W preejakulacie jest mała ilość plemników.

W trakcie specjalizacji z pediatrii w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie, interesuje się pediatrią i neonatologią.
0

Kontakt genitalno-waginalny, nawet jeśli "tylko czubeczek na krótko" -zaliczamy do zachowań ryzykownych, gdy chodzi o możliwość prokreacji. Proponuję wyciągnąć wnioski konstruktywne...

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy