Petting a przerwanie błony dziewiczej

Dzień dobry! 18.01 piesliciśmy się nawzajem z moim chłopakiem. bylismy bez bielizny, jednak nie doszło do własciwego stosunku. zdarzyło się, że dotknął penisem mojej pochwy, jednak wytrysk nastąpił nie we mnie, a na chusteczkę. jakis czas po tym byl petting. Do tej pory nie współżyłam, jestem dziewicą, ale nie mam pojęcia, czy moja błona nie zostala przerwana wlasnie podczas pettingu juz wczesniej.

Aleksander Ropielewski

Błona dziewicza mogła zostać przerwana samoczynnie dużo wcześniej. Penetracja pochwy i stosunek płciowy nie są warunkiem koniecznym do jej przerwania, dlatego nie można wykluczyć, że Pani błona dziewicza jest przerwana niezależnie od opisanej przez Panią sytuacji.