Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 2 3 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Petting a ryzyko ciąży podczas okresu

Witam Czy jest ryzyko zajścia w ciązę przy peetingu, końcówka miesiączki że sperma się przedostała mając tampon?
ponad rok temu

Łagodzenie bólu porodowego - oddychanie, relaks, poród rodzinny

Ból porodowy jest czasem bardzo trudny do zniesienia. Jak sobie z nim poradzić? Sprawdź, jak można naturalnie złagodzić przykre dolegliwości, których doświadcza kobieta rodząca.

Witam! Petting jest formą aktywności seksualnej, w której nie dochodzi do wprowadzenia członka do pochwy. jeśli miała miejsce penetracja w każdym okresie cyklu istnieje pewne ryzyko zajścia w ciążę.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Raczej jest to mało prawdopodobne pozdrawiam DK

Lek. med. Danuta Kardzis specjalizuje się w zakresie ginekologii i położnictwa. Świadczy wysokiej jakości usługi z dziedziny ginekologii, w tym ginekologii dziecięcej, zajmuje się prowadzeniem ciąży, a także udziela profesjonalnych porad z zakresu najlepszych metod antykoncepcji. Pacjentki przyjmuje w Gdańsku w prywatnym gabinecie ginekologicznym.
0

A propos: tampon nie jest istotną przeszkodą dla zaradnych plemników. Nie bierzemy go pod uwagę w ocenie sytuacji... Pozdrawiam.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
Lek. Mariusz Sadowski
Lek. Mariusz Sadowski Ginekolog

Nieuważny petting niesie za sobą znikome ryzyko zajścia w ciążę. Proponuję udać się do ginekologa i dobrać właściwą i skuteczną metodę antykoncepcyjną.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy