Petting bez wytrysku i bez prezerwatywy a możliwość zapłodnienia

Czy mogę być w ciąży? Witam. Jakieś 10 dni temu uprawiałam z moim chłopakiem petting, pod wpływem emocji on wszedł we mnie ale trwało to ok. 20s. Oczywiście nie miał gumki, ale też nie doszło do wytrysku, było do niego daleko. Zastanawiam się czy jest możliwe zapłodnienie, mimo że nie było wytrysku. Czytałam o preejakulacie i niestety nie uzyskałam jednoznacznej odpowiedz. Dodam, że byłam w tym czasie dziewicą i po tym zdarzeniu nie było żadnych oznak przerwania błony dziewiczej.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Preejakulat może zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia. Warto wykonać test ciążowy.