Petting bez wytrysku i wystąpienie okresu a ryzyko ciąży

Witam. Obawiam się pewnej sytuacji. 10 sierpnia miała miejsce sytuacja pettingu bez wytrysku. Boję się jednak, że na dłoni mogły do moich miejsc intymnych dostać się plemniki z preejakulatu. Mogły to być dni płodne. Po tym wydarzeniu dostałam okres, raczej nie był spóźniony. Czy w związku z tym dalej mogę być w ciąży? Jestem straszną panikarą. Czy jest szansa na ciążę? Jak ją wykluczyć?

Witam. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest znikoma nie można jej jednak wykluczyć. Dla pewności radziłabym wykonać test ciążowy.