Petting: czy nadal jestem dziewicą?

Mam prawie 22 lata. Uprawiałam petting z partnerem i włożył mi palec do pochwy. Możliwe, że straciłam dziewictwo? Drugiego dnia miałam krew w moczu. Czy możliwe jest, że jestem w ciąży?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

W opisanej sytuacji mogło dojść do naruszenia błony dziewiczej. Nie można jednak wykluczyć, że pojawienie się krwi w moczu ma inne podłoże. Może być spowodowane na przykład infekcją dróg mozczowych. Weryfikację stanu błony dziewiczej może przeprowadzić lekarz specjalista ginekolog podczas badania. W trakcie wizyty będzie możliwe wykluczenie innych przyczyn krwawienia. Jeśli istniała możliwość przeniesienia plemników w okolicę Pani narządów rodnych, to nie można wykluczyć ciąży. Proszę wykonać test w dniu spodziewanej miesiączki.