Petting i aktywność fizyczna a spóźniający się okres

no więc tak. okres miałam 21 czerwca i do tej pory jeszcze nie mam . 3 lipca chłopak zacząl robić mi palcówkę ,ale poczułam lekkie ukucie i oboje zrezygnowaliśmy. Potem 14 zrobił mi palcówke a ja dotykałam jego przyrodzenia . Ale chyba nic nie miałam na rękach . On chyba też bo nie wkładał sobie nigdzie rąk . Wszystko było by ok , tylko że spóźnia mi sie okres . Dodam jeszcze że zaczęłam robić brzuszki i jeździć na rowerze , Czy to może być też przez to ? dziękuje za pomoc :P
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie, Ryzyk ciąży w podanym przypadku jest bardzo niskie. Nie mniej jednak zawsze dla pewności warto wykonać test ciążowy. Intensywne ćwiczenia fizyczne mogły przyczynić się do opóźnienia menstruacji. Do innych przyczyn takiego stanu rzeczy należy stres, zmiana diety, utrata wagi oraz zaburzenia hormonalne. Jeżeli miesiączka nie pojawi się w ciągu najbliższych dni radzę skonsultować się z ginekologiem. Pozdrawiam.