Petting i krótki stosunek przed okresem a ryzyko ciąży

Witam. Ostatnio uprawialismy petting. Doszlo do "niewielkiego wytrysku" na brzuch lub byl to preejakulat, nie jestem w stanie okreslic, a po nie dlugiej chwili doszlo do zblizenia ale naszczescie bardzo krotkiego. Zdarzenei to mialo 1-2dni przed spodziewanym okresem, ale niestety moja dziewczyna ma nieregularny okres takze ciezko jest to stwierdzic w 100%. Teraz okresu nie ma, a wszystkie objawy wskazuja na to ze wkrotce sie pojawi. Mozliwosc zajscia w ciazy w takiej sytuacji istnieje?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest znikome. Nie ma powodów do niepokoju.