Petting i krwawienie - skąd się ono pojawiło?

Ostatnio podczas pettingu włożyłem swojej dziewczynie palce do pochwy. Po chwili zobaczyłem na nich krew. Zdziwiło mnie to, bo wcześniej krwawienie nie występowało. Od razu przerwaliśmy tę formę pieszczot. Następnego dnia miała jeszcze tylko małe plamienie. Czy przerwałem jej błonę dziewiczą...? Co mogło być przyczyną krwawienia...?

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Mogło dość do przerwania błony dziewiczej. Plamienia i podkrwawiania z pochwy mogą też wynikać z zaburzeń hormonalnych (szczególnie jeśli pojawiły się krótko przed miesiączką) lub owulacji (jeśli było to w środku cyklu). W takim przypadku zbieżność obecnośći krwi i pieszczot byłaby tylko incydentalna.

Pozdrawiam!