Petting i okres tydzień po stosunku a ryzyko ciąży

uprawiałam petting( 15 sierpień )z chłopakiem mając na sobie bieliznę ( majtki ) , on natomiast był nago , tydzień po tym zdarzeniu dostałam miesiączki ( 21 sierpnia ) czy jest czym się martwić ? (ciąża )
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Jeżeli krwawienie, o kótrym wspominasz było krwawieniem menstruacyjnym a dodatkowo podczas pettingu nie doszło do przeniesienia plemników to ciążę można wykluczyć.