Petting i ryzyko dostania się spermy do dróg rodnych

jeżeli uprawiałam petting z chłopakiem i miał on wytrysk na chusteczkę,a później tą samą ręką na której miał chusteczkę pieścił mnie,czy mogę zajść w ciążę?okres pomiędzy wytryskiem,a pieszczeniem mnie wynosilł 5-10 minut.czy sensem jest branie tabletki 72h po?miałabym ją 36 godzin po.dodam,że po zorientowaniu sie,czyli 10minut po pieszczeniu mnie,użyłam dwóch globulek oval.dodatkowo mam dni płodne

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przez Panią przypadku nie ma ryzyka ciąży. Nie ma powodów do niepokoju.