Petting i seks oralny a ryzyko ciąży

Chciałbym zasięgnąć porady specjalisty, ponieważ wczoraj z dziewczyną się zabawialiśmy i teraz jestem troche spanikowany. Sytuacja wygląda tak, że całowałem dziewczyne w miejscu intymnym przy czym dwa razy się spuściłem, ale nie bezpośrednio na nią tylko w rękę po czym dotykałem ją tą ręką w miejscu intymnym przy czym dalej całowałem. Czy jest możliwe, że może być w ciąży? Dodam, że było to 2-3 dni po okresie, a nie wiem ile czasu trwa jej cykl. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam Sebastian

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest znikome. Nie ma powodów do niepokoju!