Petting i wytrysk podczas pierwszego razu a obawy przed ciążą

Witam Dwa dni temu uprawialiśmy z moim chłopakiem petting, on dotykał mnie najpierw przez ubranie. Po jakimś czasie poszedł umyć ręce i ponownie mnie dotykał juz bez ubrań, wsuwając palec do pochwy. Gdy byłam już ubrana, miał wytrysk. Wiem, ze zajście w ciążę w taki sposób jest rzadkością, ale jednak bardzo sie martwię bo byl to mój pierwszy raz. Dodam, ze miałam dni plodne i byłam przed owulacją. Ostatnio bardzo źle się czuję, więc stad moje obawy. Proszę o udzielenie mi odpowiedzi.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie zbyt precyzyjnie i jasno jest to określone w poście ale domyślam się, że nie doszło do stosunku płciowego i nasienie nie miało w ogóle kontaktu z Pani narządami rodnymi. W taki przypadku prawdopodobieństwo ciąży jest praktycznie równe zeru. Natomiast w przypadku gdy doszło do penetracji ( do stosunku) możliwości ciąży nie można wykluczyć. Pozdrawiam