Petting, negatywny test ciążowy a nudności i podejrzenie ciąży

Witam, w 14 dniu cyklu uprawiałam z chłopakiem petting. Mogło dojść do minimalnego przeniesienia plemników w okolice pochwy. Po tym zdarzeniu dostałam skąpszej miesiączki, po której objawy pms przeszły. W kolejnym cyklu zauważyłam u siebie śluz płodny i ból jajnika wskazujący na owulację. Miesiąc po pettingu zrobiłam test ciążowy z popołudniowego moczu który wyszedł negatywnie. Jednak w ten sam dzień dostałam nudności, które trwają już 3 dni. Czy jest jednak ryzyko ciąży?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku nie ma ryzyka ciąży. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.