Petting, okres - czy to ciąża?

Dzień Dobry.
Chciałabym zapytać, czy w momencie kiedy pieściliśmy z chłopakiem swoje narządy, później on wsadził mi palce w pochwę, jest możliwość aby doszło do zapłodnienia?
Chciałam też powiedzieć, że jestem dziewicą, tego wieczoru dostałam również okres. Czy jest możliwe, że mogę być w ciąży?

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

W sytuacji  gdy na palcach wkładanych do pochwy znajduje się nasienie wówczas istnieje możliwość zapłodnienia. Jednak w opisanej sytuacji biorąc pod uwagę dzień cyklu prawdopodobieństwo zapłodnienia jest niskie.

Redakcja abcZdrowie.pl