Petting po masturbacji i umyciu rąk a prawdopodobieństwo ciąży

Moja dziewczyna miała okres 2 lutego cykl trwa u niej 28-29 i ma regularne okresy. 20 lutego uprawialiśmy petting przed byłem w łazience i się masturbowałem nie było dużego kontaktu ze sprmą ale był. Wytarłem ręce papierem następnie umyłem wodą i wytarłem ręcznikiem i po około 10 min miałem kontakt z narządami dziewczyny. Czy mogła zajść w ciąże???

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży nie istnieje - nie ma powodów do niepokoju.