Petting, suche palce a ryzyko ciąży

Witam Wczoraj skończył się okres a dziś uprawiałam z chłopakiem petting , najpierw ja mu zrobiłam dobrze i po jakimś czasie on zaczął wkładać palce . palce moje były suche nie wiem czy jest jakieś ryzyko ciąży ? czy się nie przedostał jakiś plemnik ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście petting jest ryzykownym zachowaniem i może prowadzić do zapłodnienia. Warto jednak podkreślić, że stosunek odbywał się w czasie dni niepłodnych czyli zaraz po menstruacji. Ryzyko ciąży jest znikome.