Petting w 17 dniu cyklu a prawdopodobieństwo ciąży

witam, w 17 dc, (od 11dc) podwyższona temperatura. uprawiałam z chłopakiem petting. 1 raz od dluzszego czasu. miał mokre spodnie, ale to chyba z emna bo majtki miał suche, na rękach chyba tęz nic nie miałm bo majtki byly suche,a jakby byl wytrysk to bylyby mokre. Czy jesli jak skakalam na jego penisie bez majtek, a on mial majtki i spodnie to jakie ryzyko ciazy? Czy był wtedy dzień płodny? Mokro czułam ok 11 dc. Teraz nie mam śluzu rozciagliwego, a dziś 19 dc. 17dc też nie miałam. Proszę o odp

Magdalena StusiĹska

Nigdy nie można w 100% wykluczyć prawdopodobieństwa zajścia w ciąże- ale w tej sytuacji jest ono bardzo bardzo małe.