Petting w 17 dniu cyklu a ryzyko ciąży

Witam. Około 17 dnia mojego cyklu uprawialiśmy petting. wykonywaliśmy ruchy jak podczas seksu. Miałam majtki cały czas, mój chłopak ich nie miał - tylko prezerwatywa która się zsunęła nie wiemy w którym momencie. Wkładał mi też palce wcześniej. Dodam że miałam mokre majtki. Czy mogę zajść w ciążę? Z góry dziękuję za odpowiedź
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli istniało ryzyko przeniesienia preejakulatu lub nasienia wgłąb pochwy to istnieje ryzyko niechcianej ciąży. Przedostanie się plemników przez bieliznę wydaje się być jednak mało prawdopodobne. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od potencjalnie ryzykownego zachowania lub udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.