Petting w dni płodne przez bieliznę a możliwość zajścia w ciążę

Dzień dobry, mam pytanie dotyczące pettingu, w trakcie moich dni płodnych uprawialiśmy z moim chłopakiem petting, wyglądało to następująco, dotykaliśmy się i ocieraliśmy siebie przez spodnie, następnie zdjełam mu spodnie podczas moich pieszczot, chłopak doszedł, wszystko wytarł w chusteczke, jednak później dotykał swoją ręką mnie przez leginsy, bardzo się boje ponieważ pomimo że ciągle jestem dziewicą przy wejściu do pochwy odczuwam ból, boli mnie podbrzusze, bardzo się boje że jestem w ciązy!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży właściwie nie istnieje. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. Gdyby objawy się nasilały, proszę skonsultować się z lekarzem POZ.