Petting w tygodniu po okresie a zaburzenia hormonalne

Ze swoją dziewczyną uprawialiśmy petting 1 dzień po okresie. Potem to samo za dwa tygodnie. Czy możliwe aby znikome ilości nasienia przetrwały w pochwie do owulacji? Dni płodne zaczęły się dobre kilka dni po drugim spotkaniu.Poprzedni okres trwał 35 dni.Ten trwa już 41i nie ma krwawienia.Przez dwa tygodnie wydzielała brązowy śluż, a przed nim kilka kropel krwi w sub. przypominającej mocz.Bolą ją jajniki oraz piersi znacznie urosły.Wystąpił także trądzik. Czy to zaburzenia czy ciąża?Lub choroba?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Wg niektórych badań plemniki mogą przetrwać w tzw kryptach do 7 dni. W przypadku zbliżenia przed owulacją nie można wykluczyć ciąży. Proponuję wykonać test ciążowy, który powinien już być wiarygodny.