Petting z partnerem a możliwość zajścia w ciążę

Petting a możliwość zajścia w ciąże? Ostatni okres miałam 27 maja, 10 czerwca uprawiałam petting z moim partnerem, nie odbyliśmy pełnego stosunku,partner nie był we mnie, pieścił dłonią moje miejsce intymne, dotykał również przed wytryskiem swojego penisa, do wytrysku doszło na zewnątrz na moje piersi po czym wzięliśmy prysznic, czy istnieje możliwość ciąży?od 2-3 dni mam huśtawkę nastrojów,delikatnie boli mnie w okolicy nerek oraz czuje ukłucia jakby po stronie raz jednego raz drugiego jajnika.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Do zbliżenia doszło w dni płodne więc teoretycznie istnieje możliwość zapłodnienia niemniej z opisu wynika, że prawdopodobieństwo ciąży jest małe. Najpewniej jest inna przyczyna opisanych objawów. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.