Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 3 8 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak odczuwania przyjemności podczas stosunku

Witam, mam na imię Hania i mam 21 lat. Mój problem polega na tym, że przed stosunkiem z moim partnerem jak i w trakcie nie odczuwam żadnej przyjemności, również przed włożeniem jego penisa do mojej pochwy nie potrafię się rozluźnić co utrudnia mu wejście i odczuwam lekki ból. Dodam, że jestem z nim 2,5 roku i za każdym razem jest tak samo:( Co może być tego przyczyną, że nie potrafię się rozluźnić i nie odczuwam przyjemności? Dodam też, że bardzo się kochamy i jest to jedyny partner, z którym się kocham. Dodam również, że nasze gry wstępne są dosyć dobre, ponieważ podczas naszych pieszczot wydalam dużo płynu z pochwy. Z góry dziękuje za odpowiedź, wiem, że mogę na was liczyć, Hanna  
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Jak wywołać orgazm?

Redakcja abcZdrowie
79 poziom zaufania

Witam serdecznie.

Być może Pani brak przyjemności wynika z dolegliwości bólowych i strachu z nim związanego. Wskazane jest wykluczenie chorób, które mogą powodować takie dolegliwości - choroby infekcyjne, zaburzenia hormonalne (na przykład niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia). Czasami objawy takie powstają przy wzmożonym napięciu niektórych mięśni miednicy lub w przebiegu chorób macicy lub jajników (na przykład w endometriozie).

Objawy mogą mieć także podłoże emocjonalne. Proszę spróbować na ten temat porozmawiać z ginekologiem, warto również wykonać chociaż podstawowe badania laboratoryjne (morfologia, TSH, badanie ogólne moczu).

Pozdrawiam.

 

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety