Pewna narośl pomiędzy pośladkami

witam, od dwóch dni mam pewną narośl pomiędzy pośladkami ale nie w okolicy odbytu tylko tam gdzie się pośladki zaczynają, miałem do już wcześniej kiedyś i pękło samo wylało się troche ropy. Dziś nie wiem czy czekać aż pęknie. siedzieć mogę ale leżeć na plecach nie

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który oceni zmianę i zaleci dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.