Piąty dzień normalnego krwawienia przy Yasminella

witam. biorę tabletki antykoncepcyjne (yasminella) które wypisała mi moja ginekolog ponieważ nie miałam miesiączki, zawsze dostawałam miesiączkę na 5 dzień przerwy i tak się stało ale chodzi o to że zawsze trwała 4 dni i przez pierwsze dwa dni jest normalna a 2 ostatnie słabsza i dziś jest 5 dzień a ja nadal mam normalną miesiączkę dodam że ostatnio mam dużo zmartwień, jeszcze pragnę napisać że mam niedoczynność tarczycy biorę euthyrox25, mam pcos i biore metmorfax500. proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli krwawienie nadal sie utrzymuje proszę koniecznie udać sie do lekarza ginekologa. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.