Picie alkoholu podczas zażywania leków na nerwicę

Witam! Mam pytanie, lecze się na nerwicę lękową.. od jakiś 2 miesięcy. Na początku brałam Citabax teraz jestem na Afobamie 25mg i Miansec od czasu do czasu Afobam. Czy mogę się napić alkoholu przy tych tabletkach?

Wszystkie pytania dotyczące leków najlepiej zadawać swojemu psychiatrze. Podczas brania leków przepisanych przez pychiatrę nie powinno się spożywać alkoholu. Pozdrawiam!