Picie dużej ilości wody a wzrost torbiela w głowie

Witam! Cztery miesiące temu wykryto torbiel pajęczynowki w głowie w potylicy między czasie okazalo że mam przepuchlinę kręgosłupa i podjęłam decyzję o przejściu na dietę. W związku z tym mam pytanie czy picie dużej ilości wody (2 do 2,5 l/dziennie) ma jakiś wpływ na wzrost torbiela? Proszę o odpowiedź.
KOBIETA ponad rok temu

Torbiele pajęczynówki występują dosyć często, są opisywane w badaniach TK i MRI, zwykle nie mają znaczenia klinicznego i nie stanowią żadnego zagrożenia
To wrodzone odmiany budowy mózgu.
Picie 2-2,5 litra wody dziennie nie ma wpływu na torbiele pajęczynówki w głowie!
Rozumiem, że ma Pani bóle kręgosłupa i nadwagę??
Należy zadbać o dietę, redukcję wagi i zacząć regularne ćwiczenia: spacery, gimnastykę, nawet najprostszą ale regularną aktywność fizyczną.