Picie dużej ilości wody a zdrowe odżywianie

chciałbym zapytac czy jest jakas dieta czy pomaga pijaca duza ilosc wody i zdrowe odżywianie do porostu i aktywnosci penisa ma to jakas zaleznosc czy nic nie zmieni juz w moim wieku wzrostu penisa mam 19 lat

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Duża ilość wody nie wpłynie na kształtowanie cech płciowych. Proszę o konsultacje z urologiem.

Witam,

Zdrowe i racjonalne odżywianie wpływają na poprawę funkcji życiowych i lepsze samopoczucie. Są produkty takie jak afrodyzjaki i wpływające na poprawę libido. Natomiast produktów typowo stworzonych na aktywność penisa czy tez diet niestety nie ma.