Picie kawy po usunięciu pęcherzyka żółciowego

Dzien dobry czy po laparoskopowym usunieciu pecherzyka zólciowego moznz od czasu do czasu napic sie kawy rozpuszczalanej? Anna, Wroclaw

Ogólnie wszelkie źródła, będę eliminowały kawę po takim zabiegu. Natomiast to przede wszystkim predyspozycje indywidualne, odpowiedzą czy taka postać kawy Pani zaszkodzi. Moim zdaniem, nie powinna. Jeśli bardzo się Pani obawia, proszę zakupić kawę z cykorii. Pozdrawiam i życzę zdrowia.