Picie kefiru z grzybka tybetańskiego w ciąży

Witam serdecznie, jestem w 10 tygodniu ciąży. Proszę o informację, czy będąc w ciąży mogę pić: kefir z grzybka tybetańskiego, koktajle z spiruliny albo chlorelli, oraz: herbatę z czystka. Za odpowiedź z góry bardzo dziękuję.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Odradza się spożywania pokarów i ziół które nie były przebadane pod kątem odżywiania kobiety ciężarnej.

Pozdrawiam

 Ewa KozĹowska

herbatę z czystka tak, z reszty proszę zrezygnować na okres ciąży