Picie mleka podczas zasypiania u 6-miesięcznego dziecka

Mój syn ma 6 miesięcy i od jakiegoś czasu pije mleko tylko wtedy,gdy już prawie zasypia.kaszke z deserkiem czy obiadek zjada normalnie lyzeczka ale mleka nie wypije dopóki go trochę nie uspie. Czy to normalne? Ma prawie 9kg

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli prawidłowo przybiera na wadze i nie ma innych objawów, nie ma powodu do niepokoju, może Pani o tym porozmawiać z pediatrą na następnej wizycie.
Pozdrawiam