Picie octu jabłkowego a białaczka

Witam serdecznie Mam takie pytanie czy picie octu jabłkowego firmy Kamis 2 łyżki stołowe rozcieńczone w szklance wody jest szkodliwe? Czytałam jakąś opinię że od picia octu jabłkowego można dostać białaczki czy to prawda? Czy mogę spokojnie pić? Z góry dziękuję za odpowiedz.

Witam serdecznie,

Przeciwwskazaniami do picia octu jabłkowego są choroby wrzodowe, wrażliwy żołądek lub indywidualne zalecenia przeciw spożywaniu kwaśnych produktów. Szczerze mówiąc to nigdy nie spotkałam się z opinia o której Pani wspomina, moim zdaniem nie ma nic wspólnego picie octu jabłkowego z białaczką.

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk