Picie wody i cocacoli po zjedzeniu czereśni

Witam.Mam pytanie czy po zjedzeniu czeresni mozna pic wode i cocacole?czy cos sie moze wydarzyc.czy tylko grozi to biegunka? Prosze o szybka odpowiedz

Urszula Forenc Dietetyk, Wrocław

Niczym groźnym z naukowego punktu widzenia to nie grozi, chyba, że ktoś indywidualnie źle zareaguje na przepełnienie :) Jednak nie zalecam coli nigdy i nikomu.

Witam serdecznie,

Wodę może Pani pic jednak coca coli nie zalecam i to nie tylko po czereśniach. Jest to napój który zwiera bardzo dużo cukru oraz chemii, do tego ma bardzo niskie ph - nic zdrowego!

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk