Picie wody z cytryną przed śniadaniem

Codziennie rano od roku piję ciepłą wodę z sokiem z połówki cytryny. 20 minut przed posiłkiem. Czy przez taki długi czas mogą pojawić się jakieś skutki uboczne? Co właściwie daje picie takiej wody z cytryną? Czytałam że ma to mieć za zadanie pobudzić organizm do pracy i oczyścić z toksyn ale czy przez taki długi okres czasu nadal to coś daje? Mam 19 lat 49 kg i 160 cm wzrostu.

Witam, większość z ludzi ma zakwaszony organizm (zła dieta), stąd poranny napój doskonale odkwasza organizm, poprawia trawienie i witamina C wzmacnia odporność. Wiele osób latami pije wodę z cytryną, jeżeli chodzi o skutki uboczne- to kwestia czy u pani coś się dzieje niepokojącego,skąd to pytanie. Z jakiego powodu zaczęła pani pić wodę z cytryną?