Pieczenia i mrowienia skóry twarzy

Witam Mam wielka prosbe o pomoc Od ok 2 lat mam objawy pieczenia i mrowienia skory twarzy Sa krotkie okresy przerwy Jest to bardzo uciazliwe do tego jestem ciagle zmeczona senna boli mnie glowa czuje klucie w klatce piersiowej Bardzo prosze o pomoc Nadmienie ze wyniki podstawowe krwi sa w granicach normy procz aso jest podwyzszone i wynosi 300 Prosze o odpowiedz Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez odpowiednich badań. Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje diagnostyką.