Pieczenie cewki moczowej a preejakulat

Witam mam problem po podnieceniu Preejkulat który się wydobywa powoduje pieczenie cewki moczowej czy po Preejkulacie powinienem się zmasturbować przy pornografii czy nie.Niechce się Masturbować chciałbym się tego oduczyć zajmuje mi to dużo czasu(4-5h) i zabiera dużo energi i sił żeby się zaspokoić bo po 1-3 wytryskach nie jestem zaspokojony seksualnie nadal jest erekcja potrzebuje jakieś 7-8 szczytowań,po drugie nienawidze pornografii bo uzależnia i niszczy moją psychike i się w niej pogrążam

Dzień dobry.

Preejakulat przy podnieceniu jest normalnym zjawiskiem. Z problemem pieczenia należałoby się natomiast udać do urologa. Z Pańskiego postu jednak wynika, że z całą pewnością masturbuje się Pan nadmiarowo i szkodliwie - dlatego namawiam Pana przynajmniej na konsultację u seksuologa.

Pozdrawiam.