Pieczenie cewki moczowej, intensywny zapach moczu i białe plamy pod napletkiem penisa a ryzyko choroby wenerycznej

48h po stosunku oralnym,zaczęła mnie piec cewka moczowa i okolice gruczołu krokowego.Odczuwam zwiększone parcie na mocz,który ma intensywniejszy zapach. Wycieków z cewki nie mam.Zauważyłem tez białe kropki pod napletkiem, które nie swędzą ani nie pieką. Żołądź nie wykazuje żadnych zmian.Mam dostęp do leków, zażywam cyprofloksacynę w dawce 1x500g(od 5 dni).Jest poprawa jeśli chodzi o opisane objawy(pieczenie).Niestety nie mam przez najbliższe 3 tyg możliwości pójścia do lekarza.Czy to ch. wener?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na infekcję układu moczowo-płciowego. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. W przypadku nieskuteczności samodzielnego leczenia proszę udać się na wizytę do lekarza.