Pieczenie i ból podczas stosunków seksualnych

witam :) od 4 lat jestem z moim partnerem od 3 lat się kochamy . mam duzy problem ponieważ za każdym razem gdy partner próbuje we mnie wejść jest to straszne trudne boli mnie , piecze i jest strasznie ciasno przecież chyba nie powinno być już tak a ja wciąż czuje się jak za pierwszym razem do tego dochodzi kujący ból podbrzusza dokładnie jajników a od niedawna czuje silna potrzebę oddania moczu podczas stosunku ..
ponad rok temu

Witam serdecznie. Rzeczywiście sytuacja którą Pani opisuje nie powinna mieć miejsca. Powinna Pani skonsultować się z lekarzem ginekologiem (najlepiej takim który ma możliwość wykonania przezpochwowego usg). Dolegliwości mogą wynikać z wad anatomicznych, endometriozy, torbieli przydatków bądź stanów zapalnych miednicy mniejszej.