Pieczenie i ból podczas wchodzenia po schodach i podnoszenia
Od jakiegos czasu mam problemy z wchodzeniem po schodach i podnoszeniem rąk do góry wtedy odczuwam pieczenie i ból mam tez bóle w plecach w odcinku lędzwiowym czym moga byc spowodowane te bóle i pieczenie w rękach i nogach 1.5 roku tem miałam robiony rezonans magnetyczny głowy i wyszedł dobrze często także pieką mnie oczy

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Może jakaś choroba reumatyczna. Sugeruje wizytę u reumatologa.
Pozdrawiam.