Pieczenie i bolesność języka i krtani a żółty nalot

Witam. Od 4 miesiecy boli mnie i piecze jezyk oraz w krtani. Jezyk czesto ma nalot zolto-pomaranczowy. Boli mnie rowniez w okolicy zeber po prawej str. Wyniki prob watrobowach ok, usg jamy brzusznej wszystko ok. Doadam, ze leczylam sie w pazdzierniku na helicobakter, wykryty podczas gastroskopii, ktora nie wykazala zadnych nadzerek i wrzodow tylko zapalenie blony sluzowej zoladka. Laryngolog rowniez nie stwierdzil zadnych zmian w obrebie jamy ustnej. O czym moga swiadczyc moje dolegliwosci?

Brałaś dużo antybiotyków na helicobakter pewnie i teraz wątroba boli. Do znudzenie już piszę, że antybiotyki to nie cukierki i mogą uszkodzić wiele narządów. Szkoda, że o tym nie pamiętają lekarze! Zrób badania w kierunku grzybicy języka. Posiew zeskrobin z języka i napisz lub zadzwoń.