Pieczenie i łzawienie oczy, mrowienie całego ciała

Witam, ostatnio pisałem o bólach mięśni i kości. zrobiłem morfologie, tsh, cukier, sód, potas, ekg itp. Wszystkie wyniki ok. Sporadycznie pieką i łzawią mi oczy, wczoraj w nocy obudziłem się i mrowiło mi całe ciało, wstałem i mam tak do tej chwili. Nie mam pojęcia co się dzieje. 29 marca mam wizytę u neurologa i reumatologa. Mam nadzieję że coś pomoże, dolegliwości da się przeżyć ale są bardzo irytujące.

Proszę poczekać na wizytę u lekarza.
Rozpoznanie stawia się w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badania pacjenta. Ważne są też inne informacje jak np. choroby dodatkowe, choroby w rodzinie itd