Pieczenie i mrowienie łydek a podejrzenie żylaków

OD 4 LAT JESTEM NA LEKACH PSYCHOTROPOWYCH ,MIALAM ZESPOL NIESPOKOJNYCH NOG.CZASAMI MAM MROWIENIE LYDEK I NIE TYLKO.OD KWIETNIA TEGO ROKU ODCZUWAM STRASZNE PIECZENIE NA PRAWEJ NODZE Z PRAWEJ STRONY POD KOSTKA I 3 CM DO PRZODU.TO PIECZENIE PRZYCHODZI I ODCHODZI TAK JAK SKURCZE.ZDAZA SIE ZE PRZEZ PARU DNI NIE PIECZE.ZMIAN NIE WIDAC.CZY TO MOGA BYC ZYLAKI?POWINNAM COS ROBIC?A MOZE JAKIS DOMOWY SPOSOB NA PIECZENIE

Dolegliwości typu pieczenie, mrowienie, przeczulica w kończynach mogą być objawem polineuropatii.
Generalnie ból o charakterze pieczenia, palenia jest bólem neuropatycznym i należałoby zdiagnozować jego przyczynę.

Dzień dobry,

Aby mieć pewność, że Pani problem nie jest związany z żylakami zalecam wykonać badanie USG z Dopplerem, które pozwoli ocenić przepływ krwi i wykryć nawet drobne schorzenia tętnic i żył.

Pozdrawiam serdecznie.