Pieczenie i odczuwanie parcia na pęcherz co minutę w 36. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 36 tug ciazy i dzis rano obudzilam sie (jal co dzien) z pelnym pecherzem, z tym ze po oproznieniu zaczelo mnie okropnie piec i teraz co minute odczuwam parcie na pecherz, czemu towazyszy bol i pieczenie. Czy to moze byc zapalenie ukladu moczowego?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak może to być jakaś infekcja. Proponuję zgłosić się do swojego ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.