Pieczenie i swędzenie oczu od dwóch miesięcy

Witam.Mam problem z oczami od prawie 2 miesięcy.Objawy są najbardziej nasilenie rano i wieczorem.Pieczą,swędzą,mam uczucie piasku,widzę przez mgłę.Rano jest ropna wydzielina,oczy mam zaklejone,bardzo swędzą i są czerwone.Miałam antybiotyk vigamox ale dał tylko krótką poprawę.Na wizytę u okulisty naprawdę trzeba się u nas naczekać a na izbie przyjęć pewnie by mnie odesłali bo w ciągu dnia objawy ustępują.Co to może być i co mam robić?Proszę o poradę.Dziękuję i pozdrawiam... Beata

Piotr Pilarski

Niestety bez zbadania przez okulistę nie jestem nic w stanie doradzić. Proszę zapisać się do okulisty. Może Pani stosować krople lacrimal.

Pozdrawiam.