Pieczenie i swędzenie penisa

, pieczenia, swędzenia, uczucie ognia w penisie czy cewce mocz, dermat. skierował mnie na wymazy w cewce ureaplasma spp na co brałem arytromycyne przez 6 dni i kolejne badanie- brak bakt, a dyskonfort pieczenia tkwi. Urol. stwierdził że mam zapal gruczołu krok. po badaniu palcem, wszystkie wyniki mam ok, i CRP też ok a uczucie pieczenia jest nie do zniesienia. Dwa lata temu miałem enteroco faecalis i brązowy kolor nasienia teraz jest ok.W momęcie podniecenia przestaje piec a pozniej powraca.

Witam, aby nie czekać długo (kilka dni) na wynik posiewu w takich mękach, proponuję leczenie empiryczne - lewofloksacyna (np. Levoxa) w dawce 500 mg 1 x dziennie przez 20 dni, sulfonamid (np. Bactrim forte) 2 x 960 mg przez 10 dni, oraz czopki z diklofenaku (np. Dicloberl) 50 mg - przez 5 dni 2x1 (rano+wieczór), następnie 1x na noc - w sumie 20 czopków. Pozdrawiam RH