Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 7 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pieczenie i swędzenie penisa

, pieczenia, swędzenia, uczucie ognia w penisie czy cewce mocz, dermat. skierował mnie na wymazy w cewce ureaplasma spp na co brałem arytromycyne przez 6 dni i kolejne badanie- brak bakt, a dyskonfort pieczenia tkwi. Urol. stwierdził że mam zapal gruczołu krok. po badaniu palcem, wszystkie wyniki mam ok, i CRP też ok a uczucie pieczenia jest nie do zniesienia. Dwa lata temu miałem enteroco faecalis i brązowy kolor nasienia teraz jest ok.W momęcie podniecenia przestaje piec a pozniej powraca.
MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu

Refundacja leków na łuszczycę

Łuszczyca to schorzenie skóry. Wymaga ona specjalistycznego leczenia. Jakie leki przyjmować przy łuszczycy? Czy są one refundowane? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o kosztach leczenia łuszczycy.

Ryszard Hanecki Urolog, Warszawa
88 poziom zaufania

Witam, aby nie czekać długo (kilka dni) na wynik posiewu w takich mękach, proponuję leczenie empiryczne - lewofloksacyna (np. Levoxa) w dawce 500 mg 1 x dziennie przez 20 dni, sulfonamid (np. Bactrim forte) 2 x 960 mg przez 10 dni, oraz czopki z diklofenaku (np. Dicloberl) 50 mg - przez 5 dni 2x1 (rano+wieczór), następnie 1x na noc - w sumie 20 czopków. Pozdrawiam RH

Specjalista w dziedzinie urologii z trzydziestoletnim doświadczeniem.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy