Pieczenie i swędzenie w pochwie po rozpoczęciu stosowania Vibin Mini

Witam, wczoraj 7 dzien przyjełam tabletkę Vibin mini, ale od trzech dni czuje dziwne pieczenie i swedzenie co wiecej moj partner po odbyciu stosunku odczowa to samo. Czy odstawic tabletki czy sa jakies osłonne preparaty ? Pomocy !

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z ginekologiem, a do tego czasu jeżeli dolegliwości sa dokuczliwe odstawienie preparatu.