Pieczenie i świąd skóry oraz zaczerwienienie

Witam ! Od 2 tygodni miewam pieczenie oraz lekki świąd skóry wraz z zaczerwienieniem oraz małymi czerwonymi krostkami pod skóra. Dodam,iż zauważyłam również zaczerwienienie na początku języka oraz powiększenie jego brodawek,co powoduje lekkie pieczenie i dyskomfort.W tyle języka widać także lekki biały nalot. Czy to alergia?

Lek. Tomasz Budlewski

Może to być alergia, ale aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest zebrania dokładnego wywiadu medycznego oraz wykonanie bezpośredniego badania lekarskiego. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.