Pieczenie i świąd w pochwie

Witam. Od wczoraj czuję okropne pieczenie i świąd w miejscu intymnym . Mam rzadkie, białawe upławy - dopiero co zakończył mi się okres. Mam tam bardzo spuchniete i nabrzmiale. Odczuwam ból przy zabiegach higienicznych i oddawaniu moczu. Jak leżę, czuję, że strasznie pulsuje mi tam krew. Ostatnio - niecały miesiąc temu - przeszłam grzybicę pochwy i wyleczyłam ją (potwierdzone badaniami - stan czystości pochwy). Najgorsze, że mój partner seksualny również odczuwa świąd i pieczenie, i ma czerwone krostki oraz skarży się na nieprzyjemny zapach. Proszę o szybką odpowiedź.
ponad rok temu

Witam!

Opisane przez Panią objawy mogą wskazywać na nawrót grzybicy i infekcję partnera. Pomimo uprzedniego wyleczenia infekcji, grzyb mógł zostać przeniesiony z przewodu pokarmowego lub z narządów płciowych partnera (czy poprzednim razem partner także był leczony?). Grzybica to choroba nawrotowa. Przyczyną dolegliwości może być także infekcja innym czynnikiem chorobotwórczym. Proszę udać się do lekarza - leczenia wymaga i Pani i Pani partner.

Pozdrawiam!