Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 9 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pieczenie i szczypanie po stosowaniu leków na infekcję pochwy

Doktor przepisała mi na infekcje pochwy tantum rosa i clotrimazolum- tabl. dopochw. Moje pytanie dotyczy działań nieporządanych- ciężko je stosować, gdyż zarówno przemywając tantum rosa jak i stosując tabletki dosyć piecze i szczypie- czy ja nie powinnam stosować tych środków? po tantum musiałam po jakiejś minucie już poprzemywać wodą, tak samo tabletki- nie da rady, żeby choć jedną zastosować do końca. Tantum poprzemywałam trochę 2 razy, biorę też biotyk.
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Wpływ menopauzy na zdrowie

Renata GrzechociĹska
78 poziom zaufania

Na początku kuracji może występować takie uczucie jeśli jednak uniemożliwia Pani normalne funkcjonowanie sugeruję udać się do lekarza w celu weryfikacji leczenia.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy