Pieczenie i zaczerwienienie penisa po stosunkach

Witam.Z żoną 2 tygodnie temu częściej się kochaliśmy. Pierwsze objawy to kilka czerwonych ognisk na prawej stronie żołędzi później na napletku.Po 3 dniach zaczęło piec i co jakiś czas swędzieć. Po ponad tygodniu od pierwszych objawów praktycznie wszystko zbledło-wizualnie penis wygląda zdrowo ale pozostało do tej pory mocne pieczenie.U Lekarza jestem umówiony na wtorek kazał mi zastosować zapobiegawczo clotrimazol.Po dwóch dniach stosowania piecze jakby bardziej i trochę bardziej czerwony.Pomocy

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy wskazują na infekcje narządów płciowych, wskazane leczenie po wizycie u lekarza.
Pozdrawiam